Svatby

Vážená nevěsto a ženichu,

svatby realizuji v rámci celé České republiky, případně na Slovensku. Příprava květin na Váš svatební den je pro mě velkou ctí a radostí zároveň. Nemusíte se bát mě oslovit i s nestandardním přáním či požadavkem, hlavní je pro mě Vaše maximální spokojenost. Svatební kytice by měla vystihovat povahu každé ženy a být tou nejkrásnější v jejím životě, proto každému svatebnímu pugétu věnuji maximální pozornost. Ráda Vám předem navrhnu koncept kytice, můžeme společně vybrat květiny nebo můžete nechat vše na mě a říct mi jen své nápady a přání.

Před svatbou doporučuji osobní schůzku v mé floristické dílně na adrese Horní 10 v Nuslích. Zde Vám mohu zpracovat přesnou cenovou nabídku. Cena každé svatby je individuální dle použitých materiálů a velikosti kytic/dekorací. Můžeme se samozřejmě domluvit i jen telefonicky nebo e-mailem, pokud jsou Vaše časové možnosti omezené.

Nebojte se zarezervovat termín už teď, pokud bude nutné svatbu přesunout z důvodu vládních opatření, samozřejmě se přizpůsobím. Vzhledem k velké poptávce z minulého roku doporučuji včasnou rezervaci Vaší svatby.

Budu se těšit na spolupráci při jednom z nejdůležitějších dnů Vašeho života.

Vaše Karolína

Orientační ceník

Svatební kytice – 1500 až 3000 Kč

Kytice pro družičky/maminky – 500 až 1000 Kč

Korsáž ženich- 250 Kč

Korsáž družba/tatínkové/svědek – 200 Kč

Házecí kytice – 700 až 1500 Kč

Náramky – 350 Kč

Květiny na stůl – od 150 Kč (malá vázička) do 1500 (velké aranžmá)

Slavobrána – od 3000 Kč do 50 000 Kč dle velikosti

Instalace a doprava – dle vzdálenost a stráveného času na místě – 1000 až 2000 Kč

Osobní vyzvednutí předem – Zdarma