Béžový adventní věnec III

1,350  Cena včetně DPH

Velmi elegantní, přírodní trendy věnec. Jen přírodní materiály, šišky, traviny, dřevěné ozdoby a eukalyptus. Součástí balení jsou 4 dlouhé úzké svíčky. 

Kategorie:

Béžový adventní věnec v přírodním stylu, s eukalyptem a sušenými travinami. Stylovka letošního adventu! Uvázáno z neopadavé jedle Nobilis a voňavého eukalyptu, který po uschnutí vypadá a voní stále skoro stejně. Vnitřní průměr 30 cm (nazdobený 40 cm a více).  Doplněn dlouhými úzkými svíčkami v odstínu tmavě hnědá.

Pokud byste chtěli objednat i dřevěnou podložku na kovových nožkách, kterou jsem použila přímo při focení věnců, odkaz najdete tady. 

Chcete raději věnec s perníčky nebo stylový bílý věnec? Mrkněte na další nabídku na e-shopu. 

A pokud ještě nemáte cukroví, objednávejte na www.dortikovo.cz

A teď něco k Adventu… Co to vlastně je adventní věnec? A proč slavíme Advent?
Dekorativní věnec, který se obvykle používá v období adventu, tedy v čtyřech týdnech před Vánoci. Věnec se váže z větviček jedle, borovice nebo jiných stálezelených rostlin a zdobí se čtyřmi svíčkami. Každou neděli v adventu se zapaluje jedna svíčka, takže v předvečer Vánoc je všechny čtyři svíčky rozsvíceny. Věnec (třeba konkrétně tenhle váš Béžový adventní věnec:)) může být také doplněn o další dekorace, jako jsou stuhy, koule, hvězdičky nebo ovoce. Adventní věnec je oblíbenou tradicí v mnoha zemích a je symbolem očekávání a přípravy na Vánoce.
Advent je liturgické období v křesťanském kalendáři, které předchází Vánocům. Začíná čtvrtou nedělí před 25. prosincem a končí na Štědrý den. Cílem adventu je připravit se na příchod Ježíše Krista a oslavu jeho narození. V tomto období se věřící zamýšlejí nad tím, co pro ně znamená příchod Spasitele, a mnohdy se také věnují modlitbě, postu a almužnám. Advent je také obdobím očekávání a radosti. Mnoho lidí označuje tuto dobu jako „čekání na Vánoce“ a využívá ji k přípravám na svátky, například k pečení cukroví, zdobení domu nebo nákupu dárků. V mnoha zemích se v tomto období také zapalují adventní svíčky, buď na adventních věncích, nebo v jiných dekoracích.