Velikost Vaší kytice

Pár důvodů, proč objednat kytici na Uvazano.cz, tedy ode mě:)

Kytice vážu z kytek, které nejsou tak obvyklé a všude k dostání a pokud jsou, tak za hříšné peníze…

..Pokud objednáváte kytice z Uvázána, platíte za květiny, a ne za jinde hojně používanou, levnou zeleň. Jediné, čím doplňuji květy, je voňavý Eukalyptus, různé druhy Limonka, Wax a růžová nebo bílá Gypsophila. Pak kytice hrají barvami a krásně voní…Tyto doplňky jsou ovšem mnohdy podstatně dražší než samotné květiny a jediná větvička pudrového „Nevěstina závoje“ stojí klidně jako 3 kratší růžičky. Ale bez toho by to zkrátka nebylo ono…Nevážu květiny, aby byly co největší, ale co nejkrásnější a obsahovaly co nejvíce zajímavých kytek.

Snažím se ke každé zakázce přistupovat individuálně, prodiskutovat s Vámi možnosti, abyste byli maximálně spokojení. Kytky pro Vás sama vybírám denně čerstvé, vážu i rozvážím (nestane se, že by k doručení nedošlo, protože kurýr jednou zazvoní na zvonek a za 30 sekund odjíždí).

Menší kytička stojí kolem 600 korun (velikost S – nad 25 cm)

Střední koupíte v rozmezí 1200 až 1500 Kč (velikost M – nad 30 cm)

Velkou kytici pořídíte od 1500 korun (velikost L – nad 40 cm)

Zkuste někdy spočítat, kolik kytek ve své kytici najdete a možná Vás ten počet překvapí. A nebo stačí kytici potěžkat, bývá to celkem váha:)

Na Valentýna, Den Matek a v období vrcholu svatební sezóny jsou z důvodu zvýšení dodavatelských cen kytice menší. Rovněž kytice obsahující pivoňky a pivoňkové růže jsou menší než je průměr, jelikož se jedná o luxusní, drahý materiál. Děkujeme za pochopení. Přesnou velikost kytic se dozvíte telefonicky.